Ettevõttest

Meie toote valikus on saadaval: Sõudepaadid, mootorpaadid, kalastuspaadid, võrgupaadid, haagised, paadi mootorid jms lisavarustust.

Kasse Paadid OÜ on Saaremal, Orissaarest 7 km kaugusel Saiklas sõudepaate valmistanud juba 1993 aastast alates. Varasemalt on neid ehitatud Kasse nime all Nasval (a. 1988). Esmane Kasse 430 sõudepaat registreeriti juba aastal 1989. ning paat kestab tänase ajani.  Kasse sõudepaate on tänaseks valmistatud üle 2600. Sellise koguseni ei ole jõudnud seniajani ükski teine Eesti aerupaatide valmistaja. Kasse paatide stabiilne kvaliteet on taganud selle, et neid paate võib leida kõikjal Euroopas. S.h. Soome, Ahvenamaa, Rootsi, Taani, Norra, Saksamaa, Belgia, Prantsusmaa ja kindlasti mujalgi, kuhu nad on jõudnud läbi rahvusvahelise müügivõrgustiku.

Kasse Paatide OÜ eesmärgiks ei ole kunagi olnud võimalikult lai mudelivalik. Seda enam on aga jäänud aega konkreetse paadimudeli kõigi konstruktsioonielementide viimistluseks ja arenduseks. 10 aastase tootearenduse tulemusena on sündinud paat kus on tasakaalus hind, turvalisus, kvaliteet ja mitte vähem tähtis, – klienditeenindus. Kasse paate on võimalik tellida pea-aegu igat värvi ja samas võite kindel olla, et paat tuuakse teile hoovi,-ükskõik kus Eesti nurgas te ka ei asuks. Kasse on esimesi paate Eestis, mis hakkas välja vahetama tänaseks juba täielikult amortiseerinud ja halva kuulsusega Nõukogude aegset Pella aerupaadilaevastikku. Seda põhjendatult. Kasse näol on tegu tugeva, hea viimistluse,- ja kvaliteetsete teostusega universaalse veesõidukiga.

Eesti väikelaevaehituse liidu asutajaliige.
Eesti Väikelaevaehituse Liit